Viber:

+38 050 100 22 46

+38 093 038 47 28

Про компанію

Подаруємо посмішку дітям!

Діти – це сонце, яке потрібно засвітити! Діти – це найніжніші квіти, які чекають великої уваги та праці! Діти – це радість, яку потрібно  створити!

Хто засвітить у дитячих серцях сонце? Хто з найбільшою любов’ю дбатиме про малюків? Хто подарує їм радість і відчуття безперервного щастя? Звісно, Ви, батьки та ваші рідні!

Пам’ятайте: дитинство буває лише один раз. Воно обов’язково має стати неповторним і гарним. Ми допоможемо Вам створити незвичайний, казковий світ для дитини. Ваше маленьке диво оточуватимуть гарні речі, які Ви зможете придбати у нас.

Чудові візочки, автокрісла, шезлонги, гойдалки, санчата, різноманітні іграшки – усе це Ви  купите у нашому інтернет-магазині TomasPlus. Будемо дуже раді, коли виявите бажання одягнути у нас свою дитину. Зможемо запропонувати Вам ще й постіль для малечі.

Повірте: Ви не пошкодуєте! Ми працюємо для Вас вже не один рік. За цей час навчилися вибирати для дітей усе найкраще, найякісніше! В асортименті інтернет-магазину TomasPlus лише та продукція, котра відповідає усім міжнародним нормам безпеки!

Можливо, для Вас є проблемою ходити разом із дитиною по магазинах. Це, справді, досить стомливо і часто обтяжливо. Будемо раді допомогти Вам вирішити дану проблему. Своїм клієнтам ми надаємо можливість, не виходячи із власного помешкання, замовити усе потрібне у будь-який час. Гарантуємо швидку та якісну доставку!

Ми стараємося іти в ногу з часом. Для нас клієнт – понад усе! Тому і намагаємося догодити Вам, забезпечуючи комфортну, швидку, доступну та взаємовигідну торгівлю. Коли матимете труднощі при виборі товару, потелефонуйте, будь ласка, до нас – і отримаєте гарну, професійну консультацію.

Отож з нетерпінням чекаємо на спілкування з Вами. Якомога частіше заходьте на нашу сторінку – там Вас чекатимуть цікаві та щоразу нові  пропозиції.

Переконані: діти обов’язково оцінять наші спільні старання – і ми разом подаруємо їм посмішку!